NAUJA Onszelf Stories

Daugiau peržiūrų

Onszelf Stories

553543

Būsena: Pagal užsakymą. Pristatymas per 7-14 d.d. (15 EUR)

Kolekcija: Onszelf Stories

22,00EUR

+370 655 00866

Daugiau informacijos apie prekę?

Prekės parametrai

Rulono ilgis 10.05 m.
Rulono plotis 0.53 m.
Medžiaga Flizelinas
Derinimas 26.5 cm.
Klijai Prašome naudoti flizelino tapetams skirtus klijus
Dominuojanti spalva Juoda

Apie kolekciją

Kadaise...“ Šie žodžiai dažnai prasideda nuo gražiausių istorijų. Ir čia prasideda kolekcijos 'Stories' istorija - magiška fototapetų (matmenys 2,80 x 2,00 m) ir tapetų mažiesiems kolekcija. Astrid ir Claudia, du „Studio Onszelf“ Amsterdame įkūrėjai, vėl sukūrė puikius jūsų sienos dizainus.

 

Stebuklingi pasakų pasauliai, vasaros maudynių rojus, senų laikų dinozaurai, nuotykių erdvėje pažadas, nuostabi vaivorykštė, kvapą gniaužiantys povandeniniai pasauliai, daugybės gyvūnų įvairiausių buveinių vaizdai... visa tai ir dar daugiau suteikia fantastinis „Istorijų“ rinkinys. Paverskite kiekvieną vaikų kambarį nuostabiu istorijų šaltiniu su šia gražia sienų apdaila. Jis siūlo įvairių spalvų. Malonią atmosferą sukuria švelnios spalvos, tokios kaip rožinė, smėlio ir dangaus mėlyna, taip pat linksmi tonai, tokie kaip braškių raudona, turkio mėlyna ir žolės žalia.

 

Sienų tapyba pagaminta iš unikalios neaustinės medžiagos, kuri yra stipri, pralaidi orui ir tinka visų tipų pagrindams. Atskiros sausos juostelės užtepamos ant klijais išteptos sienos. Tapetai turi viršutinį vinilo sluoksnį, atsparų drėgmei (galima nušluostyti).

 

Patarimai ir informacija:

30 kitos prekės toje pačioje kolekcijoje: